WoW Terra Net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terrafun, najjbolji Serveropis

5 posters

Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  Berion Mon Nov 17, 2008 10:30 pm

Dragi Terrafune(ovo sam napravio od screenfuna), evo ti ja saljem pismo, necu govoriti da se najbolji,najlepsi,najjeftinij itd. jer svi to pisu da dobiju nagradu(majicu ili nesto iz logitecha), ali ja to necu pisati jer svi znamo da se najbolji serveropis(casopis).
Imam par(3-4) pitanja ako moze da mi odgovorite:
1.Ja sam na oba PC-a(na klasicnom i laptopu Aceru) imao 3.0.2 al´ TBC samo je pozadina sa frozen throneom i zmajem licila na WOTLK, i sad pitanje dali je na vasem WOTLK realm 3.0.2 TBC ili 3.0.2 WOTLK Beta(il´ Alpfa)?
2.Ako radi na WOTLK Beta mozete li mi reci kako na najlaksi nacin skinem WOTLK Beta jer sam skido nesto al´ bi trajalo 10-15 dana da ga cekam posto je 2.09gb meni je prosek 512mbs al ga je skidal ovako: 1 sat=100KB, ja neznam sad dali downloader nevalja ili je to do pca posto mi je Vista?
3.Sta mislite o tome da onim prvim igracima dadnete(samo nekima, mozda njih 3-4 koji budu online) da budu GM ili neki manji rank npr.Helper(da pomaze igracima)ili Moderator(manji rank od gma) da im date nagrade jer su prvi dosli, evo npr. Ja(likovi su mi Roguemania na Batleground i mozda na fun napravim Berion huntera) ili Ducky ili Davidoff ili neko iz Horde?!?

Eto Napisah svojem omiljenom Serveropisu Terrafunu pismo, najvise bih volio da ga objavite, puno pozdrava iz Bosne iz Zvornika i od sve moje raje vamo!!!
Raja iz Zvornika Very Happy
Berion
Berion
Newbie

Number of posts : 24
Age : 26
Location : Europe/Bosnia and Herzegovina/Zvornik
Registration date : 2008-11-16

http://europe-gamers.3forum.biz

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  Soulslayer Mon Nov 17, 2008 11:24 pm

Ok,Berion tnx for sending the letter hehe Smile
1.Relating to WOTLK Realm,i turned off 3.0.2 Beta WOTLK Realm because its very bugy and crashing very often so players cant play normal,in few days we will have 3.0.3 WOTLK realm which is very stable and less bugged so be patiente. Smile
2.You can play with both WoW's u mentioned on our upcoming WOTLK Realm so dont worry.
3.And about giving GM's to first players on server i think the simple answer is "we have enough gm's"
but maybe later when server get good population we will consider that option. Wink
Soulslayer
Soulslayer
Administrator
Administrator

Number of posts : 10
Age : 35
Location : Bosnia
Registration date : 2008-11-13

http://wow.terra.net.ba

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  mede Wed Nov 19, 2008 7:08 am

e prijatelju... potrudi se malo gle kako su ljudi fino stavili... meni sasvim malo trebalo da skinem. i to full verzija Smile ok 2GB
Evo... uzivaj

http://www.gamers.ba/forum/18/51935/wotlk-eu-download-online/

mede
Newbie

Number of posts : 3
Registration date : 2008-11-19

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  Trust Sat Nov 22, 2008 1:36 pm

Berion wrote:Dragi Terrafune(ovo sam napravio od screenfuna), evo ti ja saljem pismo, necu govoriti da se najbolji,najlepsi,najjeftinij itd. jer svi to pisu da dobiju nagradu(majicu ili nesto iz logitecha), ali ja to necu pisati jer svi znamo da se najbolji serveropis(casopis).
Imam par(3-4) pitanja ako moze da mi odgovorite:
1.Ja sam na oba PC-a(na klasicnom i laptopu Aceru) imao 3.0.2 al´ TBC samo je pozadina sa frozen throneom i zmajem licila na WOTLK, i sad pitanje dali je na vasem WOTLK realm 3.0.2 TBC ili 3.0.2 WOTLK Beta(il´ Alpfa)?
2.Ako radi na WOTLK Beta mozete li mi reci kako na najlaksi nacin skinem WOTLK Beta jer sam skido nesto al´ bi trajalo 10-15 dana da ga cekam posto je 2.09gb meni je prosek 512mbs al ga je skidal ovako: 1 sat=100KB, ja neznam sad dali downloader nevalja ili je to do pca posto mi je Vista?
3.Sta mislite o tome da onim prvim igracima dadnete(samo nekima, mozda njih 3-4 koji budu online) da budu GM ili neki manji rank npr.Helper(da pomaze igracima)ili Moderator(manji rank od gma) da im date nagrade jer su prvi dosli, evo npr. Ja(likovi su mi Roguemania na Batleground i mozda na fun napravim Berion huntera) ili Ducky ili Davidoff ili neko iz Horde?!?

Eto Napisah svojem omiljenom Serveropisu Terrafunu pismo, najvise bih volio da ga objavite, puno pozdrava iz Bosne iz Zvornika i od sve moje raje vamo!!!
Raja iz Zvornika Very Happy
Odlicno Berione sjedi na mjesto 1
Trust
Trust
Newbie

Number of posts : 4
Age : 29
Location : Bosnia
Registration date : 2008-11-19

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Vashj&n=Bllade

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  Berion Sun Nov 23, 2008 9:32 pm

e prijatelju... potrudi se malo gle kako su ljudi fino stavili... meni sasvim malo trebalo da skinem. i to full verzija ok 2GB
e brate, ja odem na taj tvoj link i tamo pise nesto ako imam cd key kako da skinem, odem na link i pokaze mi nesto sto treba da se login i nema nista da se download
Berion
Berion
Newbie

Number of posts : 24
Age : 26
Location : Europe/Bosnia and Herzegovina/Zvornik
Registration date : 2008-11-16

http://europe-gamers.3forum.biz

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  LioneLy=) Mon Nov 24, 2008 7:42 pm

AKO BERION BUDE HELPER ILI ISTA JA CU SE SKINITI GO I STAT U PO GRADA I PLESAT
LioneLy=)
LioneLy=)
Newbie

Number of posts : 27
Location : Moja soba ...
Registration date : 2008-11-24

Back to top Go down

Terrafun, najjbolji Serveropis Empty Re: Terrafun, najjbolji Serveropis

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum